zaloguj

Logowanie

Darmowa rejestracja!

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU

 

1. Serwis, administrator ani żadne osoba czy tez orgamizacja prawna spokrewniona lub współpracująca z serwisem, nie przechowuje danych osobowych użytkowników. Użytkownicy pozostają więc anonimowi tak długo, aż sami nie zadecydują o publicznym publikowaniu własnych danych osobowych. Serwis przechowuje wyłącznie pliki/materiały/dane/informacje, które zostają przesłane przez uzytkownika.

 

2. Każdy użytkownik korzystający z serwisu, akceptując regulamin oraz jego wszystkie postanowienia, wyraża swoją zgodę na przekazywanie przez serwis wszelkich treści przesłanych przez uzytkownika takich jak pliki/materiały/dane/informacje. Treści mogą być przekazywane w całości lub częściowo. Treści moga być przekazywane innym firmom w celach marketingowych, komercyjnych, reklamowych lub innych pochodnych.

 

3. Administrator może kontaktować się z użytkownikami wyłącznie drogą mailową, z wykorzystaniem adresu mailowego podanego przez uzytkownika podczas rejestracji w serwisie.

 

4. Serwis przechowuje, przetwarza oraz magazynuje wszelkie informacje podawane przez uzytkownika podczas rejestracji.

 

5. Serwis przechowuje, przetwarza oraz magazynuje wszelkie informacje systemowe, potwierdzające aktywności użytkowników w serwisie.

 

6. Serwis korzysta z niewielkich informacji tekstowych, wysyłanych przez serwer WWW i zapisywanych po stronie użytkownika - cookies.

 

7. Wszelkie dane przesyłane przez uzytkowników lub pobrane od użytkowników, lub też wynikające z zarejestrowanej aktywności użytkownika są nalezycie zabezpieczone przez administratora na serwerach serwisu.

 

8. Administrator nie może zagwarantować, iż jakiekolwiek pliki/materiały/dane/informacje przesyłane przez uzytkowników, nigdy nie zostaną ujawnione do celów marketingowych lub też prawnych - mających na celu dociekanie sprawiedliwości.

 

9. Administrator może przechowywać wszelkie treści przesyłane do serwisu drogą elektroniczną lub pocztą.

 

10. Administrator nie ma dostępu, ani możliwości przechowywanie, danych użytkowników przeznaczonych przez nich do dokonywania płatności drogą elektroniczną (w tym danych z kont bankowych).

 

11. Jedyne dane dotyczące płatności dokonywanych przez uzytkowników, jakie przechowuje, przetwarza oraz magazynuje administrator, są informacjami przekazywanymi do administratora przez współpracujący z serwisem system transakcji internetowych przelewy24.

Logowanie

Ulubione profile

Brak ulubionych profili

szukam pani sponsoring sosnowiec sponsoring szczecin sponsoring kielce sponsoring białystok anonse kobiet sponsoring łódź sponsoring wrocław sponsorki ogłoszenia towarzyskie ogłoszenia tow szukam kobiety sponsoring częstochowa sponsoring bydgoszcz pan szuka pani sponsoring oferty ogłoszenia kobiet sponsoring poznań sponsoring toruń sponsor szukam sponsorki szukam kobiety sponsorki sponsoring kraków sponsoring radom sponsora szukam